wz

Vítejte na Bardových hudebně-osobních stránkách
* * * Co je nového * * *

Z plánovaného přerušení činnosti AMNISu v prvním pololetí 2017 se vyklubala roční pauza. O důvodech se nebudu rozepisovat, ale za sebe vidím, že to bylo dobře.
Jediná věc, která s tím byla spojená a kterou jakou dobrou nevidím, je to, že jsme nedokázali natočit avizované demo Vánočních písní. Snad se to povede v dalším kalendářním roce.
Na rok 2018 už máme naplánovaných několik vystoupení, doufám, že se po pauze rychle dostaneme do formy.
Díky naší největší fanynce Elišce jsem zjistil, že v sekci AMNIS dosud chybí skladba Propast, kterou už jsme několikrát hráli. Proto připravuju ke zveřejnění alespoň pre-demo nahrávku (ještě v lednu), třeba tím někomu udělám radost.

Přestávka AMNISu mi uvolnila ruce a tak jsem od ledna do září naplno věnoval TRINITY a podařilo se mi dotáhnout řadu věcí. Od října jsem kvůli pracovnímu vytížení ale neměl dost psychických sil v práci pokračovat.

V samém závěru roku jsem se přece jen přinutil na něčem zapracovat a tak jsem prosinec strávil nahráváním a doaranžováváním metalové podoby vánoční Hvězdy. Původně měla být hotová už loni, ale nedotáhl jsem ji do takového stavu, abych ji prezentoval jako demosnímek. Kompletně jsem přehrál kytary a basu, většinu zpěvu a místy doupravil bicí. Výsledkem je podle mého názoru kvalitní demosnímek (ačkoli zpěvy si ještě jedno přetočení zaslouží) a je to nejlepší česky zpívaná skladby, kterou jsem natočil. Posoudit to můžete v sekci Postilion.
* * * Historie aktualizací * * *

2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
© Bard, 2008
Optimalizováno pro rozlišení 1024 x 768 a vyšší

Nahoru
Hlavní stránka